Torby na laptopa Agrodolce i Vax Barcelona

Od całkiem niedawna na polskim rynku możemy spotkać zupełnie nowe propozycje dotyczące transportu naszego laptopa. Produkty te zaskakują estetyką, precyzją wykonania oraz trwałością. Wyjątkowe i nietuzinkowe modele, tworzone są z pasją oraz myślą o wygodzie ich nabywców. Oferta jest tak szeroka, że bez trudu odnajdziemy odpowiednie etui czy torbę na notebooka o praktycznie każdej matrycy.

Agrodolce to włoska firma specjalizująca się w kreacji modnych akcesoriów dedykowanych kobietom i mężczyznom aktywnym zawodowo, którzy często się przemieszczają i kochają przenosić swoje technologicznie zaawansowane laptopy i inne akcesoria w modnym i oryginalnym opakowaniu. Ich kolekcja to coś więcej niż podążanie za duchem czasów i obowiązującą modą– to możliwość wyrażenia siebie i ustanowienie nowych trendów.

Kolekcja Vax Barcelona stworzona została z myślą o potrzebach użytkowników przenośnych komputerów na całym świecie. Jest ona odpowiedzią na wymagania wielu konsumentów, którzy pragną designerskich zmian oraz nowego sposobu transportu swojego sprzętu. Ich nowe propozycje zapewne przypadną do gustu wielu naszym czytelnikom.torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_1.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_2.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_3.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_4.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_5.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_6.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_7.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_8.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_9.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_10.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_11.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_12.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_13.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_14.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_15.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_16.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_17.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_18.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_19.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_20.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_21.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_22.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_23.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_24.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_25.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_26.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_27.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_28.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_29.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_30.jpg torby_na_laptopa_Agrodolce_Vax_Barcelona_31.jpg

Piękna i tania biżuteria artystyczna - Zobacz