Szczotka do włosów z systemem jonizacji Braun Satin Hair Brush

braun_satin_hair_brush_szczotka_do_wlosow.jpg


Włosy są sprawą istotną dla każdej kobiety. Już teraz każde uczesanie ich szczotką może przyczynić się do poprawy ich kondycji. Za sprawą innowacyjnej szczotki Braun Satin Hair Brush włosy olśniewać będą swoim blaskiem.

Szczotka Braun Satin hair Brush działa podobnie jak odżywka. Doskonale radzi sobie z niesfornymi kosmykami i lokami wygładzając je. Szczotka wyposażona jest w guzik, po naciśnięciu którego rozpoczyna się proces przepływu jonów do wnętrza włosa. Dzięki temu zabiegowi włosy przestają się puszyć, są wygładzone, lepiej się układają, włosy podczas rozczesywania nie szarpią się.
Zielone światełko oznacza, że strumień jonów regenerujący włosy oplótł je.

Systematyczne rozczesywanie włosów szczotką Braun Satin Hair Brush sprawia, że włosy są odpowiednio nawilżone, stają się też elastyczne, dzięki niej odzyskują swój naturalny blask i gładkość.
Warty podkreślenia jest sam wygląd szczotki. Zaprojektowana tak, aby zwracać na siebie uwagę już samym wyglądem.

Szczotka Braun Satin Hair Brush powstała z myślą o kobietach pragnących utrzymać swoje włosy w odpowiedniej kondycji bez poddawania ich działaniu wysokich temperatur, które, jak wiadomo, działają destrukcyjnie na włosy.

Cena szczotki 149 zł. Czy warta jest takiej ceny?

Your rating: Brak Srednia: 1 (1 vote)

Piękna i tania biżuteria artystyczna - Zobacz