Moda kolekcje, dodatki, bielizna, nowe trendy

Łóżka drewniane sosnowe

lozko-drewniane-maco-140x20.jpgŁóżko to najważniejszy mebel w sypialni. To dobrze dobrane, solidne i funkcjonalne ma duży wpływ na jakość snu oraz naszą sprawność kolejnego dnia. Aby zapewnić sobie maksimum komfortu warto, w miarę możliwości,

Meble woskowane Zefir

meble-woskowane.jpgKolekcja Zefir to piękne meble woskowane wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego impregnowanego naturalnym woskiem.

Prawnuczka Hemingwaya nastepczynią Alexy Chung

DreeHemingway2011Madewell11.jpgMadewell to marka znana ze współpracy z brytyjską it-girl, Alexą Chung.

Trendy 2011: Cat's eyes

gilesdeakoncateyeglasses.jpgRetro moda nie przeminie wraz z nastaniem wiosenno-letniego sezonu, a jedynie przyjmie trochę inne, bardziej awangardowe oblicze.

Trendy 2011: Dzwony

dereklamdzwony.jpgRurki, po latach niepodzielnego rządzenia wśród miłośniczek mody, wreszcie ustępują z modowego piedestału.

Japoński Vogue z przymrużeniem oka

karmen-pedaru10.jpgModa to zabawa – do takiego wniosku doszła redakcja japońskiego Vogue’a...

Jak nosić ostre kolory?

kolory1.jpgMocne kolory to prawdziwa sensacja wiosenno-letniego sezonu, wiele kobiet boi się jednak je nosić w obawie, że będą wyglądać wulgarnie, kiczowato czy po prostu śmiesznie.

Polka w subtelnej reklamie Chloe

chloecampaign1.jpgMarka Chloe słynie z delikatnych, kobiecych ubrań, które nie pozbawione są jednak charakteru – podobnie jak jej klientki.

Modowe filmiki

2010-miu-miu-ad-campaign.jpegKampanie reklamowe domów mody odbywają się głównie poprzez zdjęcia publikowane w najbardziej prestiżowych magazynach – to fakt, którego nie możemy podważyć.

Magdalena Frąckowiak w ,,Exhibition"

magdalena-frackowiak9.jpgMagda Frackowiak staje się jedną z najpopularniejszych modelek świata – choć jej oszałamiająca kariera trwa już od dawna, ostatnio mamy okazję podziwiać ją w niezwykle udanych sesjach.

Haute couture: Christian Dior

diorcouture1.jpgHaute couture – wysokie krawiectwo, to najbardziej prestiżowe kolekcje w świecie mody.

Natasha jako brunetka

NatashaPolyVogueParis2011Feb1.jpgNatasha Poly to jedna z nielicznych modelek, które nie poddały się tegorocznej modzie na rozjaśnianie włosów.

Świat Sashy w Vogue Paris

Sasha1-700x985.jpgModelki to nie zawsze jedynie szczupłe dziewczyny z interesującą urodą, które umieją dobrze chodzić w butach na wysokim obcasie i ładnie pozować. Niektóre z nich to prawdziwe artystyczne dusze!