Moda kolekcje, dodatki, bielizna, nowe trendy

Prawnuczka Hemingwaya nastepczynią Alexy Chung

DreeHemingway2011Madewell11.jpgMadewell to marka znana ze współpracy z brytyjską it-girl, Alexą Chung.

Trendy 2011: Cat's eyes

gilesdeakoncateyeglasses.jpgRetro moda nie przeminie wraz z nastaniem wiosenno-letniego sezonu, a jedynie przyjmie trochę inne, bardziej awangardowe oblicze.

Trendy 2011: Dzwony

dereklamdzwony.jpgRurki, po latach niepodzielnego rządzenia wśród miłośniczek mody, wreszcie ustępują z modowego piedestału.

Japoński Vogue z przymrużeniem oka

karmen-pedaru10.jpgModa to zabawa – do takiego wniosku doszła redakcja japońskiego Vogue’a...

Jak nosić ostre kolory?

kolory1.jpgMocne kolory to prawdziwa sensacja wiosenno-letniego sezonu, wiele kobiet boi się jednak je nosić w obawie, że będą wyglądać wulgarnie, kiczowato czy po prostu śmiesznie.

Polka w subtelnej reklamie Chloe

chloecampaign1.jpgMarka Chloe słynie z delikatnych, kobiecych ubrań, które nie pozbawione są jednak charakteru – podobnie jak jej klientki.

Modowe filmiki

2010-miu-miu-ad-campaign.jpegKampanie reklamowe domów mody odbywają się głównie poprzez zdjęcia publikowane w najbardziej prestiżowych magazynach – to fakt, którego nie możemy podważyć.

Magdalena Frąckowiak w ,,Exhibition"

magdalena-frackowiak9.jpgMagda Frackowiak staje się jedną z najpopularniejszych modelek świata – choć jej oszałamiająca kariera trwa już od dawna, ostatnio mamy okazję podziwiać ją w niezwykle udanych sesjach.

Haute couture: Christian Dior

diorcouture1.jpgHaute couture – wysokie krawiectwo, to najbardziej prestiżowe kolekcje w świecie mody.

Natasha jako brunetka

NatashaPolyVogueParis2011Feb1.jpgNatasha Poly to jedna z nielicznych modelek, które nie poddały się tegorocznej modzie na rozjaśnianie włosów.

Świat Sashy w Vogue Paris

Sasha1-700x985.jpgModelki to nie zawsze jedynie szczupłe dziewczyny z interesującą urodą, które umieją dobrze chodzić w butach na wysokim obcasie i ładnie pozować. Niektóre z nich to prawdziwe artystyczne dusze!

Wiosenne trendy w wersji minimalistycznej

chanel-iman5.jpgMinimalizm to gorący trend przyszłego sezonu wiosenno-letniego.

Najbrzydsze trendy 2011

rad-or-bad-bermuda-shorts-1.jpgPortal refinery29.com zajmujący się śledzeniem najnowszych trendów przygotował listę najbardziej kontrowersyjnych i po prostu brzydkich tendencji widzianych na światowych wybiegach