Miód Manuka jako naturalny kosmetyk

Miod.jpg


Miód Manuka pochodzący z Nowej Zelandii już na dobre zakorzenił się w polskich aptekach i sklepach zielarskich. Coraz więcej osób korzysta z jego właściwości, dodając czyniąc z niego użytek w kuchni. Miód, który posiada silne działanie bakteriobójcze z powodzeniem zastąpić kilka kosmetyków naszej codziennej higieny. Weźmy na przykład płyn do płukania jamy ustnej z dodatkiem alkoholu. Owszem, zabija bakterie zarówno te złe jak i te dobre, zatem nie do końca jest to dobre rozwiązanie. Tę samą czynność możemy wykonać za pomocą miodu Manuka, nie w formie płynu czy roztworu a naturalnej, poprzez rozprowadzenie niewielkiej ilości miodu po jamie ustnej za pomocą łyżeczki. Kiedy miód zacznie się rozpuszczać w jamie ustnej sprawi, że szkodliwe bakterie zostaną wyeliminowane, bez szkodliwego wpływu na dobre bakterie. Miód Manuka pozwoli nam zachować świeży oddech, zwalczy próchnicę i choroby dziąseł. Łyżka miodu Manuka wymieszana z szamponem lub odżywką do włosów zadba również o stan skóry głowy i zwalczy kłopotliwy łupież pozostawiając nasze włosy zdrowsze i lśniące.
Dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym możemy go stosować zarówno w zakażeniach skóry poprzez mieszanie z odpowiednimi składnikami jak i w leczeniu zakażenia zatok, przez dodanie do wody morskiej. Miód jest niezrównanym sprzymierzeńcem w walce z najuciążliwszym problemem: popękanych i suchych stóp.

Receptura jest prosta. Wystarczy połączyć łyżkę miodu z oliwa oliwek i taka mieszankę nakładać na stopy przez kilka dni pozostawiając do całkowitego wchłonięcia w skórę. Na stronie producenta można znaleźć szereg informacji o kuracjach odżywczych dzięki którym miód Manuka wzmocni organizm i wspomoże jego działania obronne szczególnie w okresie zimowym i poprawi przemianę materii. Należy pamiętać, że jako produkt w 100 % naturalny może być stosowany w ciąży i w połogu.

Your rating: Brak

Piękna i tania biżuteria artystyczna - Zobacz

Odpowiedzi

portret użytkownika Anonim
Anonim

Hi Jim, Thanks for the message. I am latoced in Mill Bay at the factory in the Old Pioneer Mall (unit 6). I won't be in town until Wednesday, and would be happy to meet you and talk about the Rosacea oil. Price is $40. As you know, Rosacea has many theories attached to it and is often treated with antibiotics. This oil is not a cure, but a treatment. Results from clients have reported that used after a steam in the evening (applied at night), it soothes sensitive skin and makes it feel much less fragile. It has been formulated to have the best topical results on rosacea with natural ingredients. I highly recommend it. Give me a call at 250-886-5511 after Wednesday and we can find a time to meet. Warm regards, Karen

Dodaj nowy komentarz

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania