Odżywianie zewnętrzne Herbalife Pielęgnacja Włosów

herbalife_aloesowy.jpg


Odżywianie zewnętrzne Herbalife Pielęgnacja Włosów

Zdrowe włosy to efekt utrzymywania zdrowego trybu życia i pielęgnowania ich dobrymi preparatami, zawierającymi w swoim składzie cenne składniki i substancje odżywcze.


Firma Hebralife proponuje 3 produkty do pielęgnacji włosów:
- Aloesowy Szampon Nawilżający,
- Aloesową Odżywkę Nawilżającą,
- Aloesowy Lekko Utrwalający Lakier do Włosów.

Aloesowy Szampon do Włosów Herbalife jest doskonałą propozycją dla suchych i łamliwych włosów a także tych poddawanych farbowaniu.
Zadaniem szamponu jest usunięcie zanieczyszczeń oraz ich nawilżenie i nadanie im połysku, co dla osób o włosach matowych jest szczególnie ważne.
Prócz aloesu w składzie tak szamponu, jak i odżywki znalazły się: rozmaryn, korzeń imbiru, wyciąg z ziaren winogrona, ekstrakt z awokado.

Aloesowa Odżywka Nawilżająca Herbalife w połączeniu z szamponem daje dużo lepsze efekty. Obydwa te produkty pracują nad nawilżeniem, nadaniem blasku matowym i suchym włosom. Dzieki zastosowaniu preparatów do włosów Herbalife stają się one odżywione, nawilżone i pełne witalności.

Aloesowy Lekko Utrwalający Lakier do Włosów Herbalife pozwala na utrzymanie wymarzonej fryzury przez cały dzień. Nadaje włosom trwałego kształtu jednocześnie wydobywając z nich naturalne piękno. Włosy nie sklejają się, są elastyczne, dlatego wyglądają naturalnie.
Lakier nie tylko pozwala utrzymać trwały kształt fryzury przez większość dnia, ale również nawilża włosy.

Najlepsze efekty uzyskamy stosując wszystkie trzy produkty.

Your rating: Brak Srednia: 5 (1 vote)


Piękna i tania biżuteria artystyczna - Zobacz