Jaka woda mineralna jest najlepsza?

5 replies [Ostatni wpis]
portret użytkownika Hanka
User offline. Last seen 8 lat 32 tygodnie ago. Offline
Z nami od : 07/27/2009

wszystkie diety podają, by pić co najmniej dwa litry niegazowanej wody mineralnej. Moje pytanie brzmi następująco: jaką wodę mineralną polecacie. Chodzi mi o sprawdzoną wodę, która na pewno nie zaszkodzi organizmowi, bo składniki wielu wód odbiegają od tego, co dobre.

portret użytkownika Milenka
User offline. Last seen 8 lat 32 tygodnie ago. Offline
Z nami od : 08/17/2009

Ja piję naturalną wodę źródlaną przeznaczoną dla całej rodziny Nestle Aquarel. Kiedyś szukałam też informacji o wodach i uznałam, że właśnie ta jest najlepsza.
w składzie tej źródlanej wody znajduje się od 500 do 1500 mg składników mineralnych. jest tu między innymi wapń, magnez, sód.
Mogą ją pić dzieci, dlatego nie muszę kupować wielu różnych wód.
woda ta występuje też w wersji smakowej - brzoskwiniowej i truskawkowej, na takei natknęłam się, ale ja wolę tradycyjną. wersje smakowe mają jednak zdecydowanie mniej kaloruu niż soki i napoje gazowane, więc raz na jakiś czas można kupić i taką wodę owocową.

Ufam, że taka firma jak Nestle wypuszcza na rynek dobre produkty, które nie zagrażają naszemu zdrowiu.

portret użytkownika Ziuta
User offline. Last seen 8 lat 31 tygodni ago. Offline
Z nami od : 10/04/2009

Mi z kolei bardzo przypasowała woda Muszyna zdrój. zawiera jony wapnia, magnezu, węglowodany.
składniki wody pomagają w wielu schorzeniach i w utrzymaniu właściwej kondycji ciała.
Zwróciłam uwagę na tę wodę ze względu na magnez. Magnez, który dostarczamy pijąc wodę, zapobiega miażdżycy, zawałom serca, kamicy nerkowej. zapobiega też stresom - dla mnie bardzo ważne, bo praca mnie stresuje.

portret użytkownika Anonim
Anonim

ja tam kupuje od wielu lat żywca i mi pasuje. Posiada Atest Instytutu Matki i Dziecka, dlatego mam pewność, że jest dobra. wiem że można ją też podawać dzieciom a moim siostrzenicom bardzo smakuje. Polecam wodę żywiec.

portret użytkownika Anonim
Anonim

Żywiec jest ok, ale nie ten smakowy, który posiada dużą ilość konserwantów. Ja piję Cisowianke

portret użytkownika Anonim
Anonim

Dla mnie bardzo ważny jest poziom magnezu w wodzie, ponieważ wszelkie badania dowodzą, że kobiety gorzej magazynują ten pierwiastek, w moim przypadku dodakowym czynnikiem niesprzyjającym magnezowi jest to, że mieszkam w dużym mieście. Lubię poznawać nowe smaki, również jesli chodzi o wodę, dlatego ostatnio piję Magnesie, właśnie w magnez bogatą. Ja piję naturalna, ale wersje smakowe też są dostępne.