Perfecta Extra Slim

7 replies [Ostatni wpis]
portret użytkownika Mia
Mia
User offline. Last seen 7 lat 14 tygodni ago. Offline
Z nami od : 03/20/2010

To jest linia kosmetyków, które maja m.in. pomóc nam spalić tłuszcz i pozbyć się cellulitu. Kupilam własnie ostatnio serum na celulitis, bo była promocja, jednak nie jestem do końca przekonana co do tego produktu. Czy któraś z was stosowała go już?

portret użytkownika Kaśka
User offline. Last seen 7 lat 14 tygodni ago. Offline
Z nami od : 03/31/2010

Ja to stosowałam, kupilam hurtowo w makro... przez ostatnie 2 tygodnie nakładałam to serum rano i wieczorem, praktycznie codziennie i niestety, ale nie widzę efektów... wytraciłam już całe jedno opakowanie, a mimo to nie jestem zadowolona. Może po kolejnym coś pomoże, ale wydaje mi się, że mogą być jedynie minimalne efekty.

portret użytkownika Mia
Mia
User offline. Last seen 7 lat 14 tygodni ago. Offline
Z nami od : 03/20/2010

Kurcze, szkoda, czytałam wcześniej na innym forum opinie bardzo pozytywne, aż za bardzo i podejrzewałam, że to mogą być poporstu osoby, które chcą zrobić reklamę temu produktowi. No cóż, wysmaruje to co mam i zobaczymy, czy to coś pomoże.

portret użytkownika Lena
User offline. Last seen 7 lat 14 tygodni ago. Offline
Z nami od : 03/29/2010

Kupiłam kiedyś jedno opakowanie, nic nie pomogło. Wykończyłam je w półtorej tygodnia i nie widziałam efektów. Spróbuj z czymś innym, jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się skórki pomaranczowej, nie wykluczone że będziesz musiała sięgnąć po coś drogiego..

portret użytkownika amaranta
User offline. Last seen 6 lat 3 tygodnie ago. Offline
Z nami od : 05/12/2011

Dobrze że nie kupiłam, a już chciałam ... :/ Czasem warto wejść i poczytać troszkę :)

portret użytkownika Anonim
Anonim

I often ask myself that very queitson. I have no answer though.I suspect there is no answer.Who gets to decide what normal isand why do they get to choose? What makes them the authority inmy(or anyone's) life?I love the idea of those shirts,I'd wear one with pride. What agreat idea!It's cool,the older I get the lessI care about the things society thinks are normal. I've always been quirky,now I'm embracing that more and more and I tell you,I'm having way more fun in my life.Also,it's helped me be less judgmental of other people:)

portret użytkownika Anonim
Anonim

http://kredytybezbik.ovh/ - pożyczka bez udokumentowanych dochodow

portret użytkownika Anonim
Anonim

Od jutra zaczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie latwo ale trzeba sie wziac za siebie. Mam juz dobry plan na odchudzanie, wszyscy ktorzy sa chetni proponuje zaczac od wipisania w google - xxally radzi jak szybko schudnac

Dodaj nowy komentarz

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania