Diety i ćwiczenia - wszystkie artykuły

Pielęgnacja skóry tłustej

Twarz-krem.jpgSpecjaliści rozróżniają kilka rodzajów skóry. Mamy więc skórę normalną, tłustą, suchą, mieszaną i wrażliwą. Skóra normalna nie przysparza większych problemów.

Dziecko zdrowe dzięki diecie

stopka.jpgCzym jest świadome macierzyństwo? To dbałość o nienarodzone potomstwo od dnia zapłodnienia, w każdym dniu ciąży. Troska o rozwijające się dziecko może przejawiać się w różnoraki sposób - przyszłe mamy chętniej zażywają aktywności fizycznej

Piękna twarz, to piękna cera

garnier.pngNawet te osoby, które niespecjalnie interesują się kosmetykami wiedzą, że o ile skóra każdego człowieka jest dosyć jednolitej natury, to już skóra twarzy niekoniecznie.

Trzy elementy świetnego wyglądu

bieg.jpgBy utrzymać zdrową sylwetkę właściwie każda kobieta szuka coraz to nowych porad. Pomimo tego, że rynek zalewają rozmaite produkty mające wspomagać odżywienie naszej cery, poprawę wyglądu czy w końcu osiągnięcie niesamowicie szczupłej sylwetki właściwie bez żadnego wysiłku to jednak większość tych opowieści sprzedawanych nam przez marketingowców należy włożyć między bajki.

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Cwiczenia.jpgPozostać w formie nawet podczas ciąży, jest ważne nie tylko dla dobrego wyglądu kobiety w ciąży, ale także dla dobrego samopoczucia i zdrowia. Kobieta w ciąży, gdy uprawia sport zgodnie z zaleceniami, czuje się zdecydowanie lepiej i przede wszystkim dba o swoje zdrowie.

Jaki strój wybrać na siłownię?

Fit.jpgZacznijmy od butów, które są podstawowym elementem sportowej garderoby. W każdym szanującym się sklepie znajdziesz opisy pozwalające stwierdzić, do jakiego sportu dane obuwie się nadaje. Jedne będą idealne do biegania, inne z kolei świetnie sprawdzą się na zajęciach z jogi.

Sposoby na szybki posiłek

Ciasto.jpgSzybkie jedzenie kojarzy nam się najczęściej z hamburgerami, kebabami, frytkami i potrawami z rożna. To oczywiście niezdrowa wersja, która najczęściej pojawia się w momentach, gdy naprawdę nie mamy nic lepszego w lodówce i decydujemy się na jedzenie przeważnie smaczne

Moda na odchudzanie

Bieg.jpgOdchudzanie z głową to obecnie nie tylko moda, ale przede wszystkim styl życia, dzięki któremu można pozostać zdrowym, żyć dłużej i cieszyć się każdym dniem. Jak tego dokonać?

Podjadanie wieczorem

podjadanie_wieczorem.jpgRano, przed wyjściem do pracy zwykliśmy wypijać naprędce kawę, czasami zjadamy też kromkę chleba.

Świąteczne menu - smaczne i zdrowe

menu_swiateczne.jpgKażdy z nas uwielbia Święta, które pozostają w pamięci nas wszystkich jako wyjątkowe chwile.