Jędrne pośladki

Posladki.jpg


Jędrne pośladki

Kiedy ręce opadają Ci na widok opadających pośladków, pora wziąć się do pracy, bo tylko dzięki niej możesz dokonać zmian w swoim wyglądzie. Zacznij już dziś, bo skoro zależy Ci na pięknym wyglądzie, wiedz, że wszystko w Twoich rękach i silnej woli.

 

Na początek o tym, co nie sprzyja uzyskaniu jędrnych pośladków:
stres i napięcie nerwowe, przyjmowanie lekarstw, alkoholu, tłuszczów zwierzęcych, brak aktywności fizycznej oraz snu, niewystarczająca ilość płynów i słabe wydalanie produktów przemiany materii.

Dieta
Rozpoczynając pracę nad uzyskaniem jędrnej pupy powinniśmy zacząć od diety. Ta właściwa jest bogata w świeże owoce i warzywa, które powinny być dostarczane każdego dnia, najlepiej w kilku posiłkach. Jedząc owoce cytrusowe, na przykład pomarańcze nie powinniśmy usuwać z nich białego miąższu znajdującego się między skórką a częścią właściwą, bowiem albedo wzbogaca nasz organizm cennymi składnikami tam się znajdującymi.
Wskazane są produkty bogate w pektyny. Znajdują się one w płatkach owsianych, roślinach strączkowych, brokułach, jabłkach, pełnym ziarnie. Warto zadbać o spożywanie pokarmów, które oczyszczają nasz organizm i wspomagają pracę wątroby, wskazane są zatem buraki.

Masaż
Ujędrnienie pupy ułatwia stosowanie co najmniej 10 minutowego masażu podczas kąpieli. Powinien być on wykonywany szorstką rękawicą lub gumowym przyrządem z wypustkami.
Masażowi można także poddać się w salonie kosmetycznym, gdzie zdecydować możemy się również na:
drenaż limfatyczny, czyli poddanie się pompującym ruchom wzdłuż dróg przepływu limfy,
elektrostymulację, czyli poddanie się działaniu prądu o słabym natężeniu, który działa na komórki tłuszczowe,
odsysanie tłuszczu przy użyciu dwóch kaniul wbijanych w ciało,
chirurgiczny lifting pośladków.

Ruch
W połączeniu z odpowiednio dobraną dietą i masażem, ruch potrafi zdziałać cuda. Jest on konieczny, bo dzięki niemu nasza sylwetka zyskuje piękny wizerunek, dzięki czemu samopoczucie ulega poprawie.
Poza tradycyjnymi ćwiczeniami, o których każda kobieta powinna pamiętać każdego dnia, oczywiście aktywnie je wykonując istnieją te mniejsze, które mogą być wykonywane niemal wszędzie. Mowa tu o napinaniu mięśni, które możesz wykonywać siedząc przy biurku, w autobusie czy stojąc w kolejce do kasy.
Zrezygnuj z windy, ruchomych schodów na rzecz ruchu, gdyż dzięki temu twoje ciała będzie miało możliwość piękniejszego wyglądu, na czym zależy Ci bardzo. Zapisz się na basen, gdyż pływanie należy do przyjemnych czynności a dzięki nim pośladki, uda, brzuch mają szansę na poprawę wyglądu.

Kosmetyki
Każda kobieta ma w swojej kolekcji choć jeden preparat o działaniu wyszczuplającym. Do wyboru mamy wiele takich kosmetyków, które w swoim składzie mają najczęściej ułatwiającą rozpad kwasów tłuszczowych, przyspieszającą odpływ limfy z tkanki tłuszczowej, poprawiająca krążenie krwi w naczyniach włosowatych kofeinę.

Your rating: Brak Srednia: 2.5 (2 votes)


Piękna i tania biżuteria artystyczna - Zobacz


Odpowiedzi

portret użytkownika Anonim
Anonim

Bardzo dobrze na pośladki wpływa jazda na rowerze, polecam każdej Pani kilka kilometrów dzienni , w miarę możliwości efekty sa zdumiewające.

portret użytkownika Anonim
Anonim

Zgadzam się! Bierzmy się do pracy a do masażu polecam
http://www.facebook.com/ZieloneKoktajle?sk=app_190322544333196