Ogólne

Dziecko zdrowe dzięki diecie

stopka.jpgCzym jest świadome macierzyństwo? To dbałość o nienarodzone potomstwo od dnia zapłodnienia, w każdym dniu ciąży. Troska o rozwijające się dziecko może przejawiać się w różnoraki sposób - przyszłe mamy chętniej zażywają aktywności fizycznej

Jak przygotować nasz organizm do zimy?

zima.jpgCzas płynie nieustannie i niestety nasze piękne, słoneczne lato powoli chyli się ku końcowi. Zwolenników jesieni lub zimy jest niewiele, jednak mimo to każdy z nas powinien zadbać o swój organizm tak, aby przebrnąć tą zimna porę roku w dobrej kondycji.

A może peeling?

peeling.jpgJest jednym z najczęściej stosowanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Niejednokrotnie możemy wykonać go sami w domu według prostych i szybkich w przygotowaniu przepisów. Mowa oczywiście o peelingu.

Jedzenie, a włosy i paznokcie

jedzenie.jpgPiękne, mocne i cudownie lśniące włosy oraz ładne i zadbane paznokcie to z pewnością atuty kobiety. Potrafią przykuć uwagę i wzbudzić zachwyt u nie jednej osoby. Niestety, w rzeczywistości nie każda kobieta może pochwalić się takimi włosami czy też paznokciami.

Aerobik – recepta na idealne ciało

aerobik.jpgPomimo, iż jest jedną a najstarszych form fitness, cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród kobiet. Oprócz tego, że przynosi nam wiele korzyści zdrowotnych, daje nam także radość i przyjemne zmęczenie, a nawet zadowolenie z wykonanego wysiłku.

Jędrne pośladki

Posladki.jpgKiedy ręce opadają Ci na widok opadających pośladków, pora wziąć się do pracy, bo tylko dzięki niej ...

Ubiór dla sylwetki typu jabłko

jab.jpgJabłko to sylwetka charakteryzująca się brakiem wcięcia w talii, jednak jej atutem jest zgrabna pupa, nogi, często ładny biust, dlatego kobiety o takim typie sylwetki powinny akcentować to

Jak walczyć z nadwagą

dieta1.jpgKiedy próbujesz zrzucić zbędne kilogramy musisz zastosować się do pewnych zasad, bez których nie jest łatwo. Przede wszystkim nie rezygnuj w swojej diecie ze śniadania. To posiłek, który jest nam niezbędny,

Szczupła sylwetka w niedługim czasie

szczupla.jpg

Szczupła sylwetka w niedługim czasie

Dieta, polegająca na oczyszczaniu organizmu z nadmiaru wody, złogów z jelita grubego i dostarczeniu organizmowi cennych wartości odżywczych trwająca zaledwie jeden dzień może spowodować utratę 1 kg.